18.05.2023

Jeśli szukasz doskonałego prezentu dla swoich bliskich lub chcesz zafundować sobie chwilę błogiego relaksu, rozważ zakup naszych przepięknych, ręcznie robionych zaproszeń – voucherów. Te wyjątkowe vouchery to idealny pomysł na prezent z okazji urodzin, rocznicy ślubu, Dnia Matki czy po prostu wyraz wdzięczności dla kogoś bliskiego. Możesz je również wykorzystać jako niespodziankę z okazji Dnia Dziecka. Oto kilka okazji, na które możesz zakupić nasze vouchery.

Dzień Matki

Wyraź swoją miłość i wdzięczność wobec swojej ukochanej matki, obdarowując ją voucherem na relaksacyjny masaż lub rytuał odprężający. To doskonały sposób, aby podziękować za jej nieocenioną troskę i miłość.

Podziękowania

Czasem chcemy wyrazić swoją wdzięczność wobec kogoś, kto zrobił coś wyjątkowego dla nas. Nasze vouchery są idealnym prezentem w ramach podziękowania, który pozwoli obdarowanej osobie na zasłużony relaks i odprężenie.

Urodziny czy imieniny

Czy nie masz czasami dosyć wymyślania z jakiego prezentu ucieszy się ciocia, wujek czy koleżanka z pracy? Wydaje Ci się, że solenizant czy jubilatka już wszystko mają i nie masz pomysłu co sprawi im trochę radości? Voucher jest doskonałą odpowiedzią na ten problem, ponieważ nie każdy zafunduje sobie z własnej kieszeni tą odrobinę luksusu.

Rocznica ślubu

Jeśli chcesz uczcić wyjątkową rocznicę ślubu, podaruj swojej drugiej połówce voucher na romantyczny masaż dla dwojga. To nie tylko piękny gest, ale także doskonała okazja do spędzenia wspólnego czasu i pielęgnacji relacji. Niezapomniane doświadczenie delikatnego dotyku w ciepłej atmosferze przy aromaterapii i świetle świec przeniesie Was w inną rzeczywistość …

Dzień Dziecka

Nie zapominamy o najmłodszych! W naszej ofercie znajdują się także zabiegi stworzone specjalnie dla dzieci, które pozwolą im poczuć się wyjątkowo i zadbać o swoje ciało. Podaruj swojemu dziecku voucher na zabieg „Mała Księżniczka” lub „Dzielny Rycerz” sprawiając mu radość i niezapomniane doznania, jednocześnie ucząc je dbania o sferę odpoczynku.

Dodatkowo, dla wygody naszych klientów, voucher można zamówić wraz z pakietem pobytowym w Hotelu Las Piechowice. W ofercie posiadamy pakiety pobytowe z zabiegami spa, dedykowane zarówno parom jak i przyjaciółkom chcącym złapać oddech od codziennej gonitwy. To doskonała opcja dla osób, które chcą połączyć relaks w naszym spa z komfortowym pobytem w urokliwym otoczeniu Szklarskiej Poręby.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i odkrycia prawdziwego raju relaksu w Bliss Spa, niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem Jeleniej Góry, Szklarskiej Poręby, Piechowic, czy turystą odwiedzającym nasze malownicze rejony. Odwiedź naszą stronę internetową bliss-spa.pl, aby poznać pełną gamę naszych usług oraz dowiedzieć się więcej szczegółów.

Życzymy Ci niezapomnianych doznań i pełnego odprężenia w Bliss Spa!