22.09.2022

Są momenty w ciągu roku, gdy mamy szczególną ochotę „wyskoczyć” na weekend i naładować baterie. Szukamy wówczas pobytu w hotelu w niedalekiej odległości z różnymi atrakcjami. Poza spacerami i zwiedzaniem okolic istnieje wiele różnych form rozrywki, przynoszących wytchnienie.

Jednymi z takich przyjemności, szczególnie podczas niepogody, są zabiegi relaksacyjne i masaże w przytulnie urządzonych gabinetach. Aromatyczny zapach, światło świec i kojący dotyk terapeutki to antidotum na przemęczenie, które dotyka każdego z nas. Masaże działają terapeutycznie, łagodzą napięcia mięśniowe i wyciszają nasz nadmiernie pobudzany na co dzień układ nerwowy. Dotyk i atmosfera panująca w gabinecie pozwalają doświadczyć głębokiego relaksu, a niejednokrotnie osoba poddana zabiegowi, „odpływa”.

Pakiety Spa są zatem połączeniem pobytu hotelowego z zabiegami odpowiednio dobranymi do potrzeb klienta.

Jak wybrać pakiet SPA?

Jak odnaleźć się w gąszczu propozycji? W ofercie Spa zwykle znajduje się kilka pakietów do wyboru. Mogą to być zabiegi skomponowane dla par – odbywają się one w romantycznej atmosferze w jednym lub dwóch gabinetach w tym samym czasie a do takiego pakietu może być dołączona romantyczna kolacja, lub lampka wina.

Bardzo popularne są również „babskie” pakiety, dedykowane dla Pań – przyjaciółek, bądź po prostu grupy kobiet. Poza czasem spędzonym przy kawce na „ploteczkach”, bądź w basenie czy jacuzzi, Panie doświadczają przyjemności w gabinetach, a zabiegi zwykle mają charakter relaksacyjno – upiększający 🙂

W menu pojawiają się również pakiety okolicznościowe – które warto kupić w prezencie na różne okazje, lub w podziękowaniach, oraz pakiety z zabiegami relaksacyjnymi, bardziej uniwersalne, przeznaczone dla każdego, często weekendowe.

Ile kosztuje weekend w SPA?

Najczęściej są to koszty rzędu 800 – 900 zł za pobyt. W cenie zawarte są zazwyczaj noclegi, śniadania oraz kilka zabiegów. Ceny oczywiście różnią się w zależności od rodzaju hotelu, długości pobytu oraz ilości zabiegów w pakiecie.

Czy pakiet SPA to dobry pomysł na prezent?

Najlepszy! Z kilku względów. Przede wszystkim jest to prezent luksusowy. Nie każdy może sobie pozwolić na taki weekend, a nawet jeśli nas stać to czyż nie znajdą się jakieś „ważniejsze” wydatki? 😉 Kupując więc pakiet w prezencie darujesz coś wyjątkowego, niecodziennego. Pobyt z zabiegami spa dla Twoich najbliższych to nie tylko odprężenie i pielęgnacja ciała, ale również ukojenie stresu, którego większość z nas ma nadto. Taki prezent to wyraz troski o ich zdrowie i dobre samopoczucie.

Odprężone ciało i umysł, odżywiona i dotleniona skóra, promienny wygląd i nowa energia do działania!

Tak kończy się pobyt w SPA 😉

Zapraszamy!