08.05.2023

Który pakiet SPA będzie idealny dla Ciebie?

Pakiety SPA to coraz częściej wybierany rodzaj wypoczynku, szczególnie przez kobiety. Wyjazdy w „babskim gronie” coraz bardziej zyskują na popularności i nie ma się czemu dziwić, przecież to same przyjemności! Pobyt w hotelu w górach, przepyszne posiłki, relaksujące zabiegi na ciało oraz błogie lenistwo w jacuzzi, zdecydowanie naładują ciała i duszę energią na kilka tygodni.

Babski Weekend – pakiet zawierający aż dwanaście zabiegów, po sześć dla każdej z Pań, oraz pakiet Przyjaciółki z ośmioma zabiegami, po cztery dla każdej Pani.

Na każdy pakiet składa się część pobytowa oraz zabiegowa. W pobycie zawsze oferujemy dwa noclegi, śniadania w formie bufetu szwedzkiego oraz korzystanie z atrakcji hotelowych bez limitu. A mamy do zaoferowania strefę z basenem, jacuzzi i dwiema saunami, salę bilardową i stół do tenisa stołowego oraz restaurację i kawiarnię. Nie będą się Panie nudzić nawet w jesienne, ponure popołudnia 😉

Jednak „gwoździem programu” zawsze są zabiegi! I w tym temacie mamy sporo do zaoferowania, ponieważ nasze pakiety są tak skomponowane, aby po wyjściu z gabinetów czuły się Panie wypielęgnowane, lżejsze i dogłębnie zrelaksowane. 

Wybór między dwoma pakietami nie jest łatwy ze względu na różnorodność zabiegów. W pakiecie Babski Weekend znajdą panie pielęgnację skóry całego ciała – peeling rękawicą masującą, niezwykle odprężające masaże twarzy, karku i barków, zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy oraz nieco bardziej intensywny masaż pałeczkami bambusowymi w obszarze ud i pośladków. Łącznie koło dwóch godzin czystej przyjemności w przyjemnej atmosferze ciepła świec i kojącej muzyki relaksacyjnej

A jakich doznań dostarczy pakiet Przyjaciółki? Relaksacyjny masaż twarzy z maseczką pielęgnacyjną nie tylko odpręży ale i odżywi skórę twarzy, cukrowy peeling ciała jest nieco intensywniejszy niż w poprzednim pakiecie, masaż karku barków i głowy wykonywany jest na odżywczej, ciepłej świecy o wyjątkowym zapachu pomarańczy i chilli, a na uda i pośladki zastosujemy szczotkowanie, które będą Panie mogły kontynuować w domu, ponieważ szczotka którą użyjemy pozostaje dla Pań. I w tym pakiecie zabiegi trwają niecałe dwie godziny. 

Poza atrakcjami w obrębie hotelu czeka na Was piękna przyroda, leśne ścieżki tuż po wyjściu z budynku oraz czyste, górskie powietrze. 

Czyż nie brzmi wspaniale? 🙂

Zapraszamy do Bliss Spa na wSPAniałe pakiety z zabiegami!