Dobrze, że tutaj jesteś. Twoja obecność oznacza, że masz w swoim życiu osobę, którą darzysz szczególnym uczuciem. Czy jest to Twoja żona, mąż, przyjaciółka, czy któryś z rodziców – jedno jest pewne, chcesz dla nich wszystkiego, co najlepsze. To piękne, że szukasz pomysłu na prezent, który będzie wyrazem Twoich uczuć. Voucher do spa może być ich godnym odzwierciedleniem.

Zaproszenie na masaż skrywa możliwość oderwania od codzienności. Unoszący się aromat olejków eterycznych, ciepło świec, kojące dźwięki muzyki stają się początkiem beztroskiego wyciszenia. Magia tych chwil, to relaks zanurzony w błogość. Gdy całe ciało doznaje odprężenia, świat zatrzymuje się na moment tylko dla tej jednej osoby.

Voucher na masaż to wyszukany i luksusowy pomysł na prezent dla żony. Jeśli to ona jest adresatem z pewnością doceni jego wszystkie walory relaksacyjne oraz pielęgnacyjne. Jeśli jednak jest to pomysł na prezent dla męża, regeneracja i poczucie wewnętrznego spokoju oczarują niejednego.
Za sprawą Twojego wyboru ktoś niedługo może poczuć się naprawdę wyjątkowo.


Jak to działa?/Jak zamówić voucher?

  1. Wybierz zabieg z listy lub jeśli nie wiesz który zabieg będzie najlepszy w prezencie możesz wybrać kwotę do wykorzystania (lub skontaktować się z nami telefonicznie – doradzimy)
  2. Wpisz imię i nazwisko oraz nr telefonu osoby której podarujesz zaproszenie
  3. Wybierz formę odebrania zaproszenia: odbiór osobisty lub wysyłka
  4. Jeżeli mamy wysłać voucher, podaj również adres do wysyłki
  5. Opłać zamówienie i gotowe!
  6. Jeżeli chcesz, możesz od razu umówić termin zabiegu pod numerem: 604 275 622

Jak wygląda Voucher?

Każdy Voucher jest ręcznie wykonany przez Studio Domowe. Udekorowany jest bukiecikiem z suszonych kwiatów, dostępny w różnych wariantach kolorystycznych. Voucher zapakowany jest w elegancką, zdobioną pieczęcią kopertę z motywem roślinnym. Przykładowe wykonania voucherów znajdują się w galerii obok formularza zamówienia.


Zamówienie vouchera
Wybierz typ vouchera *
Sposób wysyłki *
Sposób płatności *

Dane do przelewu:
Fervor Agata Czechowicz
Nr konta: 98 1090 1926 0000 0001 1423 2263
W tytule przelewu proszę o wpisanie imienia i nazwiska osoby obdarowanej

Maximum file size: 0.1MB

zł.